window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-613240-4');
Zaznacz stronę

DELTA SEARCH

jak usunac delta search

Jest to dodatek do przeglądarki internetowej, którego działanie polega na podmianie strony startowej na: www.delta-search.com . Oprogramowanie instalujące się samoczynnie na naszym komputerze najczęściej podczas pobierania i instalowania innych darmowych programów. Delta search nie daje się odinstalować w normalny sposób aby usunąć ten niechciany dodatek z komputera trzeba się trochę namęczyć lub użyć programu do usuwania tego typu niechcianych dodatków (polecam:  AdwCleaner ).

 

BABYLON SEARCH

jak usunąć babylon search

To podobnie jak wyżej wymieniona Delta search dodatek do przeglądarki, który zamienia stronę wyszukiwarki na własną: search.babylon.com. Oprogramowanie to instaluje się najczęściej razem z Babylon toolbar a często też z innym oprogramowaniem bez naszej wiedzy. Babylon search mimo usunięcia z przeglądarki nadal działa. Aby całkowicie usunąć ten dodatek należy użyć odpowiedniego programu (polecam użycie programu: AdwCleaner).

 

Dlaczego nie chcemy delta search i babylon search:

Choćby dla tego, że wyniki wyszukiwań z obu tych wyszukiwarek są nieco inne niż z google.pl

wyszukiwarka google

to samo zapytanie – wyniki z delta search

wyszukiwarka Delta

Program do usuwania delta search oraz babylon search

jak usunąć delta search i babylon search

AdwCleaner – Program ten usuwa oprogramowanie typu ADWARE, niechciane dodatkowe paski do przeglądarek (firefox, chrome, IE, itd) tzw toolbary,  dodatki wyświetlające reklamy, dodatki podmieniające wyszukiwarki itp.

Użycie tego programu jest bardzo proste i skuteczne. Po pobraniu programu nie instaluje sie go na komputerze a jedynie uruchamia i naciska przycisk: „Usuń”. Po restarcie komputera zapominamy o naszym kłopocie z wyżej wymienionymi ( delta search i babylon search).
Przed użyciem programu AdwCleaner dobrze jest ręcznie usunąć z przeglądarki ( IE, Firefox, inne) z paska wyszukiwarek delte.

Teraz już wiesz jak usunąć Delta search i babylon search.


Pobierz gotową instrukcję krok po kroku usuwania delta search.

Ważne: podaj poprawny adres email

Powodzenia